Ogłoszenia parafialne – 23 Niedziela zwykła – 09.09.2012

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz spłaty długu związanego z dziełem rozbudowy naszego kościoła. Dziękujemy również serdecznie za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.

2. Pragniemy poinformować, iż uroczyste pożegnanie ks. Proboszcza Dariusza Dobbka CM, będzie miało miejsce na środowej Nowennie – 12 września – o godz. 18.00. Prośmy o liczne przybycie parafian, grup parafialnych, aby jak najpiękniej podziękować księdzu Proboszczowi za owocną pracę duszpasterską i trud budowy naszego kościoła.

3. We wtorek o 18.00 msza św. w intencji Ojczyzny, radia Maryja i telewizji Trwam. Po mszy św. odbędzie się spotkanie Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym, podczas którego wyświetlany będzie film przedstawiający rozmowę z oficjalnym egzorcystą watykańskim. Zapraszamy także inne, chętne osoby do obejrzenia tego filmu.

4. Nabożeństwo Fatimskie odprawimy w najbliższy czwartek – 13 września – o godz. 20.00. Już dziś serdecznie zapraszamy.

5. Chór parafialny ogłasza nabór nowych osób, pragnących śpiewem uwielbiać Boga. Prosimy kontaktować się z księżmi w zakrystii bądź bezpośrednio z panią Małgosią, prowadzącą chór.

6. W przyszłą niedzielę – 16 września – po mszach świętych przed kościołem, odbędzie się kiermasz książek. Zebrane pieniądze będą w całości przekazane na rzecz Domu Samotnej Matki we Wrocławiu.

7. W tym tygodniu w liturgii kościoła przypada:

w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego w sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.

8. Przy wyjściu z kościoła u pana kościelnego Tomasza można nabyć gazety:

Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

9. Wychodząc z kościoła uprzejmie prosimy o zabranie kolejnego numeru gazetki parafialnej.