Ogłoszenia Parafialne – 32 Niedziela zwykła – 11.11.2012

1. Dziękujemy serdecznie za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz rozbudowy naszego kościoła i spłatę długu związanego z tym dziełem. Bóg zapłać !

2. Nabożeństwo wypominkowe za Waszych bliskich zmarłych dzisiaj i przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.00.

3. Msza w intencji Ojczyzny i Radia Maryja będzie we wtorek – 13 listopadao godz. 18.00. Po tej mszy odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym. Zapraszamy.

Także we wtorek odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Domu Parafialnym po wieczornej mszy.

Osoby chętne do współpracy w Wincentyńskim Stowarzyszeniu Miłosierdzia, działającym na rzecz ludzi ubogich, rodzin w potrzebie – z naszej parafii,  proszone są o kontakt z księdzem proboszczem w zakrystii.

Osoby, które pragną pogłębić wiedzę na temat Pisma św., modlić się nim, proszone są również o kontakt z księdzem proboszczem. Pragniemy zaoferować w Roku Wiary spotkania w Domu Parafialnym w ramach Kręgu Biblijnego dla wielu, wielu naszych parafian. Bardzo serdecznie zachęcamy do takiego zaangażowania się w tym wyjątkowym roku – Roku Wiary.

 

4. Koło Przyjaciół Misji będzie miało spotkanie w środę po Nowennie w Domu Parafialnym.

5. Zachęcamy do zamawiania mszy św. w różnych Waszych intencjach. Jest już nowa księga mszalna na 2013 rok. Prosimy o kontakt w zakrystii po mszach lub w kancelarii parafialnej.

6. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian w środę – 14 listopada – o godz. 19:00 do Domu Parafialnego na spotkanie kulinarne połączone z degustacją przygotowanych potraw. Spotkanie to udowodni każdemu, że gotowanie i pieczenie może stać się szybkie, łatwe, a przede wszystkim zdrowe. Dodatkowe informację zamieszczone są w gablocie przed kościołem. Jest to piękna inicjatywa jednej z naszych Parafianek. Serdecznie raz jeszcze wszystkich zapraszamy.

7. Wychodząc z kościoła, prosimy zabrać nowy numer gazetki parafialnej oraz nabyć u pana kościelnego Tomasza prasę katolicką.