Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu – 02.12.2012

1. Nabożeństwo zmiany Żywego Różańca dzisiaj o godz.17.00. Natomiast na mszy o godz. 18.00 zaśpiewa i po mszy wystąpi z koncertem zespół młodzieżowy z Parafii św. Trójcy na Krzykach – zespół DARDOS. Zapraszamy !

2. Od jutra Roraty dla dzieci i dorosłych o godz. 18.00. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą  lampionów na Roraty. Prosimy także Rodziców o dopilnowanie i ewentualną pomoc w  wykonaniu lampionów dla swoich dzieci.

3.  W tym tygodniu przypada I piątek grudnia. Stąd spowiedź dla dzieci w piątek od 16.00 i o 16.30 msza dla dzieci połączona z Roratami. Spowiedź dla młodzieży i dorosłych od 17.30.   

4. Wyjątkowo nie będzie w I piątek – 7 grudnia – mszy o 20.00 dla wspólnoty Agaliazis, gdyż będą trwać rekolekcje na górze św. Anny dla kandydatów do bierzmowania.

5. W najbliższą sobotę – 8 grudniaprzypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowa msza św. w tym dniu będzie o godz. 9.00. W trakcie tej mszy zostaną przyjęte nowe dziewczynki do wspólnoty Dzieci Maryi. Natomiast o godz. 12.00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament w tzw. Godzinie łaski i potrwa wspólna modlitwa w naszym kościele. Więcej na temat Godziny łaski możemy przeczytać w dzisiejszej gazetce parafialnej lub na plakacie w gablocie. Zapraszamy w tym dniu do licznego udziału w tej modlitwie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu.

7. Przyszła niedziela będzie II miesiąca grudnia. Taca w tym dniu będzie zbierana na zakończenie dzieła rozbudowy naszego kościoła i dalszą spłatę długu.

8. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne oraz piękne kalendarze. W najbliższym czasie będzie można nabyć także małe, zgrabne kropidła na kolędę.

9. Wychodząc z kościoła, prosimy zabrać nowy numer gazetki parafialnej oraz nabyć u pana kościelnego prasę katolicką.

10. W tym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Eudokia Korzeniewska…