Ogłoszenia Parafialne – Niedziela – 27.01.2013

1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam – Drodzy Parafianie – za miłe i serdecznie przyjęcie nas, Waszych Duszpasterzy z Wizytą Kolędową. To był bardzo cenny dla nas czas 4 tygodni, kiedy modliliśmy się w Waszych domach, święcąc równocześnie mieszkania na 2013 rok. Sprawozdanie pokolędowe, ksiądz proboszcz wygłosi wszystkim Parafianom po feriach – w niedzielę 10 lutego br. na wszystkich mszach świętych.

2. Od jutra rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe. Życzymy dzieciom, młodzieży i rodzinom naszej Parafii, miłych chwil spędzonych na śniegu, z radością na twarzach i z miłością w sercach. Pamiętajmy o Bogu, codziennym pacierzu i o swoim bezpieczeństwie. Szczęść Boże wszystkim wyjeżdżającym na ferie. Od jutra również wznawiamy odprawianie mszy św. wieczornych o godz. 18.00.

3. Bardzo prosimy chętnych Panów o pomoc w uprzątnięciu tych choinek, dekoracji już jutro – w poniedziałek – po wieczornej mszy ok.18.30 tutaj w kościele. Im więcej przyjdzie Panów, tym szybciej uporamy się z porządkami.

4. Na stronie internetowej naszej Parafii, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii.

5. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w najbliższym tygodniu. Można zamawiać różne intencje w zakrystii po mszach świętych. Zachęcamy i zapraszamy !!!

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca lutego. Spowiedź w piątek od 17.00-18.00. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem po feriach.

7. W sobotę – 2 lutego – wypada święto Ofiarowania Pańskiego – zwane świętem MB Gromnicznej. Dodatkowa msza św. w tym dniu o godz. 9.00. Prosimy przynieść w tym dniu na msze święte świece.  O godz. 19.30 rozpocznie się nocna adoracja w dolnym kościele. O 20.00 msza św. i adoracja do północy. Organizatorzy zachęcają do licznego udziału w tym nabożeństwie, bowiem modlić się będziemy za wszystkich chorych z naszej Parafii.

8. Tak, jak informowaliśmy tydzień temu – na czas ferii wstrzymujemy wydawanie gazetki parafialnej. Przy wyjściu prosimy nabyć prasę katolicką u Pana kościelnego. Gazeta GOŚĆ NIEDZIELNY podrożał i kosztuje 4 zł 50 gr.