Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 7.04.2013 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie wyjątkowo dwa razy – o godz. 16.00 dla obecnych od 15.00 na święcie Miłosierdzia Bożego i jak zwykle o godz. 17.00. Zapraszamy

2. Msza św. w intencji Ojczyzny, radia Maryja i telewizji Trwam będzie we wtorek o godz. 18.00. Po mszy spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego w Domu Parafialnym

4. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. ostatnie już spotkanie przygotowujące bezpośrednio do przyjęcia tego Sakramentu.

5. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Ofiary na tacę będą przeznaczone na dalszą spłatę długu, związanego z dziełem rozbudowy naszego kościoła. Ksiądz Proboszcz poinformuje Parafian o spłacanym długu 21 kwietnia na wszystkich Mszach świętych.

6. Zachęcamy do zaglądania na stronę internetową naszej Parafii. Polecamy liczne, ciekawe artykuły: np. o Całunie Turyńskim.

7. Prasę katolicką można nabyć u pana kościelnego. Prosimy także zabrać kolejny numer gazetki parafialnej. 

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie:

  • Aleksander Szulga – nasz były Pan kościelny
  • Stanisław Tomalak
  • Janusz Jamroz