Ogłoszenia Parafialne: Niedziela – 14.04.2013

1. Dziękujemy raz jeszcze bardzo serdecznie za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz rozbudowy naszego kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom wpłacającym na konto parafialne. Bóg zapłać !!!

Na stronie internetowej naszej Parafii, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach.

3. Poświecenie motorów wszystkim cyklistom z Parafii i okolic odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do rozpoczęcia sezonu motorowego z Bożym błogosławieństwem i Bożą Opatrznością.

4.  Za tydzień na wszystkich Mszach św. kazania wygłosi były ks. Proboszcz – Ks. Jacek Wachowiak CM. Natomiast ks. Proboszcz Mariusz poinformuje Parafian o spłacanym długu i planach Parafii.

5. OGŁOSZENIE RADY OSIEDLA – OPORÓW:

         Dnia 19 maja br. na terenie Osiedla Oporów odbędą się wybory do Rady Osiedla. Kandydatów na radnych należy zgłaszać do 19 kwietnia br. podczas wyznaczonych dyżurów Osiedlowej Komisji Wyborczej. Serdecznie zachęcamy mieszkańców do czynnego włączenia się w życie społeczne Osiedla Oporów. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem.

6. Prasę katolicką można nabyć u pana kościelnego. Prosimy także zabrać kolejny numer gazetki parafialnej. 

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka:

  • Śp. Kazimiera Wąchal