Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12.05.2013

1. Dziękujemy raz jeszcze bardzo serdecznie za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz rozbudowy naszego kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom wpłacającym na konto bankowe Parafii. Bóg zapłać !!!

2. Przypominamy, iż nabożeństwa majowe odprawiamy: w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w Niedzielę o godz. 17.15.

3. Nabożeństwo Fatimskie odprawimy jutro wyjątkowo w ramach nabożeństwa majowego ok. 18.30 po Mszy wieczornej. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.

4. We wtorek o 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Po Mszy i nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji nowennowych na kartkach.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

  • we wtorek święto św. Macieja – Apostoła
  • w czwartek św. Andrzeja Boboli – męczennika i Patrona Polski

7. Koło Misyjne spotka się wyjątkowo w czwartek na Mszy św. wieczornej za zmarłych z tej Grupy Parafialnej.

8. Zapraszamy do korzystania z Poradni Rodzinnej w naszej Parafii. Zachęcamy Rodziców dzieci z wadami wymowy do korzystania z porad logopedy. Szczegóły działania tej Poradni znajdziemy w gablotach i na stronie internetowej Parafii.

9. Od piątku – 10 maja – trwa Nowenna do Ducha Świętego przed poranną Mszą świętą. Potrwa do soboty 18 maja.

10. Za tydzień- w Niedzielę 19 maja – na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej Parafii będą przeżywać Rocznicę I Komunii świętej. Uprzejmie prosimy Parafian uczęszczających na tę godzinę Mszy o wybranie wyjątkowo inne pory Mszy tak, aby dzieci rocznicowe mogły siedzieć w ławkach.

11. Prasę katolicką można nabyć u pana kościelnego. Prosimy także zabrać kolejny numer gazetki parafialnej.

12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasi Parafianie: Śp. Władysław Zalewski, Jerzy Kujawa