Ogłoszenia Parafialne – 9 Niedziela zwykła – 02.06.2013

1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo majowe ku czci NMP, dzisiaj o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza tych, którzy ani raz jeszcze w maju nie śpiewali Matce Bożej, pięknej litanii ku Jej czci.

2.  Dzisiaj w Polsce obchodzone jest Święto Dziękczynienia za budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W całej Polsce zbierane są ofiary do puszek na tę narodową świątynię. Również i u nas po mszach, można wrzucić swoją ofiarę do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. W najbliższy I piątek czerwca, obchodzić będziemy Uroczystość  Serca Pana Jezusa. Będzie można skorzystać z sakramentu pojednania. Dzieci  zapraszamy do spowiedzi od godz. 16.00, a o 16.30 będzie dla nich Msza św. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30. Skorzystajmy z tego Bożego daru, aby jeszcze przed wakacjami oczyścić swoje dusze z grzechów. Przypominamy, iż ze względu na tę Uroczystość, nie będzie nas obowiązywała w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Ofiary na tacę będą przeznaczone na dalszą spłatę długu, związanego z dziełem rozbudowy naszego kościoła. Ksiądz Proboszcz poinformuje Parafian o spłacanym długu jeszcze przed wakacjami         tj. 23 czerwca br. na wszystkich Mszach świętych.

5. Prasę katolicką można nabyć u pana kościelnego. Prosimy także zabrać kolejny numer gazetki parafialnej.