Ogłoszenia Parafialne 19 Niedziela zwykła – 11.08.2013

1. Gościmy w naszej Parafii Misjonarza ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy –

Ks. Waldemara Sinickiego CM. Będzie w naszej Parafii jakiś czas nam pomagał. Witamy bardzo serdecznie.

2. Dziękujemy również bardzo serdecznie za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz rozbudowy naszego kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom wpłacającym na konto bankowe Parafii. Bóg zapłać !!!

3. We wtorek o 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym. Również we wtorek – 13 dnia miesiąca – zapraszamy na Różaniec Fatimski – o godz. 20.00.

 

4. W środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje na kartkach.

5. W czwartek – 15 sierpnia – przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawimy jak w każdą Niedzielę. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu, będą przeznaczone na odbudowę i renowację starych kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej . Prosimy także przynieść kwiaty, zioła, pędy zbóż do poświecenia. Równocześnie przypominamy, iż mamy w tym dniu obowiązek uczestnictwa we Mszy św.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy czcić dwóch wielkich świętych:

  • w środę św. Maksymiliana Marię Kolbego – męczennika z Oświęcimia
  • w sobotę św. Jacka

7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.