Ogłoszenia Parafialne 26 Niedziela zwykła – 29.09.2013

1. Stowarzyszenie Matek Katolickich, organizuje dzisiaj przed naszym kościołem kiermasz dobrej książki w godz. od 8 do 14.00. Książki będą rozprowadzane za dowolne datki, a zebrane pieniądze wykorzystane zostaną przez Stowarzyszenie Matek Katolickich na działalność statutową. Organizatorzy zapraszają.

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe ku czci NMP : dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych po wieczornej mszy o 18.30. W niedziele o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje na kartkach.

4. W tym tygodniu przypada I-y piątek i I-a sobota m-ca września. W I-y piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza  św. dla nich. Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.

Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od godz. 9.00-tej.

5. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Również w najbliższą sobotę – 5 października – rozpocznie się nocna adoracja. O 20.00 Msza św. i adoracja do północy. Organizatorzy zapraszają do licznego udziału w tym modlitewnym spotkaniu.

6. Schola dziecięca będzie miała swoje pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Domu Parafialnym. Zaprasza Ks. Edward.

7. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca będzie w przyszłą Niedzielę – 6 października – o godz. 17.00. Wszystkie osoby należące do żywego Różańca w naszej Parafii serdecznie zapraszamy.

8. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Tedeusz Roesler (czyt. RESLER) i śp. Julia Paszkiewicz..Dobry Jezu, a nasz Panie …