Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Adwentu – 08.12.2013

1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę, z przeznaczeniem na rozbudowę  kościoła i dalszą spłatę długu Parafii. Dziękujemy także za wszelkie wpłaty na konto bankowe naszej Parafii. Bóg zapłać !!!

2.  Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiamy od poniedziałku do piątku o 18.00. W soboty o godz. 7.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą  lampionów na Roraty.

3.  W poniedziałek – wyjątkowo 9 XII – wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. z kazaniami odprawimy o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. W samo południe zapraszamy na tzw. Godzinę Łaski, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwą. Na temat Godziny Łaski, możemy przeczytać w broszurach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej Parafii.

4.  Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam zostanie odprawiona we wtorek o 18.00. Po tej Mszy odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.

6. Jest w tym tygodniu dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w swoich osobistych potrzebach.

7. Za tydzień w Niedzielę na wszystkich Mszach św. rozpoczęcie Rekolekcji adwentowych dla całej Parafii. Podany zostanie wtedy szczegółowy program. Serdecznie zapraszamy Parafian do wzięcia udziału w tych ćwiczeniach duchowych, a przez to do przygotowania swoich serc i sumień do Świąt Bożego Narodzenia.

8. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny oraz  piękne kalendarze. Zachęcamy do nabywania.

9. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej Parafii , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa np.5-10-25-30-50 i więcej, na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 29 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy małżonków o zapisywanie się i podawanie swoich rocznic w zakrystii po Mszach św.

10. Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się od dzisiaj w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.

11. W  minionym tygodniu odeszła do wieczności – śp.  Władysława Wojciechowska ….  Dobry Jezu, a nasz Panie …