OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela zwykła – 23.02.2014

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach.

2. W I sobotę marca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Również w najbliższą sobotę – rozpocznie się w kościele nocna adoracja. O 20.00 Msza św. i potem wspólne czuwanie aż do północy. Zapraszamy. 

3. Na stronie internetowej Parafii św. Anny, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii:

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:

KRS 0000080096-29

4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Maria Dybiec    ….  Dobry Jezu, a nasz Panie …