OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu – 30.03.2014

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.00. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 17.00, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. Zapraszamy do udziału.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego w Domu Parafialnym.

3. Spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św. i dla ich Rodziców, odbędzie się w najbliższy czwartek – 3 kwietnia- w Domu Parafialnym. Rodziców chłopców wraz z synami prosimy o przyjście na godz. 19.00, natomiast rodziców dziewczynek  prosimy o przyjście wraz z córkami na godz. 19.45. Podczas zebrania odbędzie się przymiarka strojów komunijnych, spotkanie z kamerzystą i fotografem. Prosimy o przybycie wszystkich Rodziców i wszystkich dzieci I Komunijnych.

4.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca kwietnia. W I piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza dla nich połączona z Drogą Krzyżową. Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.

5. Chorych w Parafii, odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek –              od godz. 9.00-tej.

6. W I sobotę kwietnia o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niepoka. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Również w najbliższą sobotę – rozpocznie się w kościele nocna adoracja. O 20.00 Msza św. i potem wspólne czuwanie aż do północy. Zapraszamy.

7. W przyszłą Niedzielę – 6 kwietnia – na sumie o godz. 12.30, były proboszcz naszej Parafii, ks. Mieczysław Kozłowski CM, umieści w relikwiarium pod obrazem JP II, relikwie krzyża papieża Polaka. Zapraszamy do licznego udziału.

Również w przyszłą Niedzielę, zmiana Tajemnic Żywego Różańca – o godz. 17.00.

8. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, które pomaga ludziom w potrzebie z naszej Parafii, zbiera dziś do puszek wolne datki na ten właśnie cel.

9. Prasę katolicką prosimy nabywać przy wyjściu u pana kościelnego.