OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna – 11.05.2014

1. Parafia nasza przeżywa (przeżywała) dzisiaj Uroczystość I Komunii świętej dzieci. Gratulujemy tym dzieciom, ich Rodzicom, Chrzestnym i całym Rodzinom tego pięknego wydarzenia. Przez najbliższe dni potrwa dla tych dzieci tzw. biały tydzień. Uprzejmie prosimy Rodziców i dziadków o przyprowadzanie tych dzieci w strojach komunijnych na godz. 18.00 na Msze św. i nabożeństwo majowe.

2. Krąg Biblijny spotka się w poniedziałek – 12 maja – ok. 18.45 w Domu Parafialnym

3. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Po nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.

Nabożeństwo Fatimskie odprawimy w tym dniu o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, iż nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiamy śpiewając litanię loretańską w tygodniu po Mszy św. wieczornej ok. 18.30, a w  Niedzielę o 17.15.

5. Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy, połączoną z nabożeństwem majowym, odprawimy w środę o godz. 18.00.

6. Przypominamy, iż co tydzień w środy czekają członkowie Stowarzyszenia Miłosierdzia  św. Wincentego a Paulo na osoby w potrzebie  z naszej Parafii i pełnią dyżury w Domu Parafialnym. Prosimy wszystkich Parafian, by informowali osoby ubogie, że Parafia może pomóc poprzez te dyżurujące osoby z tego Stowarzyszenia.

7. Serdecznie dziękujemy raz jeszcze za dzisiejsze ofiary pieniężne na rzecz dzieła rozbudowy naszego kościoła.

8. W przyszła Niedzielę – 18 maja – na Mszy św. o godz. 11.00 wystąpi dziecięcy zespół muzyczny – zespół ponad 20 gitar – ze szkoły muzycznej Jamaha.

9. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.