OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela Wielkanocna – 01.06.2014 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1.  Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15.

2.  Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ odprawiać będziemy: w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w Niedzielę o godz. 17.15.

3.  Jutro I poniedziałek czerwca. Stąd Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych, będzie odprawiona o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie imion swoich bliskich zmarłych na kartkach.

4.  Spotkanie dla Rodziców ministrantów wyjeżdżających na wakacje nad polskie morze, odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym

5.  W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji nowennowych na kartkach.

6. Koło Misyjne spotka się w środę po Nowennie w Domu Parafialnym.

7. Przypominamy, iż co tydzień w środy czekają członkowie Stowarzyszenia Miłosierdzia  św. Wincentego a Paulo na osoby w potrzebie  z naszej Parafii i pełnią dyżury w Domu Parafialnym. Prosimy wszystkich Parafian, by informowali osoby ubogie, że Parafia może pomóc poprzez te dyżurujące osoby z tego Stowarzyszenia.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca czerwca. W I czwartek Msza św. o 18.00 o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Po tej Mszy odbędzie się spotkanie tej grupy w Domu Parafialnym. W I piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza dla nich. Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.

         Chorych odwiedzą księża z Najświetszym Sakramentem w I piątek od godz. 9.00-tej.

9. Informujemy Parafian , iż w każdy I czwartek danego miesiąca po Mszy św. wieczornej, modlić się będziemy przed relikwiami św. JPII. Prosimy o wypisywanie swoich próśb i podziękowań do Pana Boga, za wstawiennictwem tego wielkiego i świętego Polaka.

10.  W I sobotę czerwca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Również w najbliższą sobotę – rozpocznie się w kościele nocna adoracja. O 20.00 Msza św. z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego i potem wspólne czuwanie aż do północy. Zapraszamy.