OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela zwykła 06.07.2014

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.  Zapraszamy zelatorów i wszystkich członków Żywego Różańca. 
  2. Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych będzie jutro o 18.00. Prosimy o wypisanie na kartkach imion swoich bliskich zmarłych.
  3. We wtorek o 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym. Zapraszamy na spotkanie.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji nowennowych na kartkach.
  5. Stowarzyszenie Miłosierdzia raz jeszcze zwraca się z prośbą do Drogich Parafian o przynoszenie ciekawych fantów na wrześniową loterię na rzecz pomocy ubogim. Prosimy przynosić fanty w środy miedzy 17.00 a 18.00 do Domu Parafialnego, gdzie pełnione są dyżury osób z tego Stowarzyszenia.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Już dzisiaj dziękujemy za wszelką okazywaną pomoc i wyrozumiałość.
  7. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.