OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela zwykła 20.07.2014

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom za ofiary pieniężne z ubiegłej niedzieli na rzecz dzieła rozbudowy naszego kościoła. Taca budowlana wyniosła 7.200 zł.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji nowennowych na kartkach.

3. W przyszłą niedzielę, Parafia nasza przeżywać będzie odpust ku czci św. Anny. Na wszystkich Mszach i sumie odpustowej o 12.30 kazania wygłosi ks. Proboszcz Romuald Paszczuk CM – proboszcz ze Żmigrodu. Oprawę muzyczną zapewni nasz chór parafialny „JESTEM”.

Przygotowaniem do tej uroczystości niech będzie nasza spowiedź i Komunia św.

W piątek i sobotę będziemy dodatkowo spowiadać popołudniu już od godz. 17.30. Skorzystajmy z tej możliwości, aby w niedzielę przyjąć Komunię św. i zyskać odpust zupełny. W uroczystość naszej Parafii – odprawimy specjalne nabożeństwo za wszystkie rodziny naszej wspólnoty o 17.30. Serdecznie już dziś zapraszamy.

4. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.