OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 Niedziela zwykła – 27.07.2014

1. Pragniemy podziękować Panu Bogu za dar pięknej pogody na dzisiejszą uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Dziękujemy ks. proboszczowi Romualdowi za głoszone Słowo Boże i poprowadzenie naszych uroczystości. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam – Drodzy Parafianie – za wspólne uwielbienie Patronki naszej Parafii – św. Anny. Dziękujemy Chórowi „JESTEM” za oprawę muzyczną na sumie.

2. Nabożeństwo eucharystyczne w intencji Rodzin naszej Parafii, odprawimy dzisiaj  o godz. 17.30. Zapraszamy rodziny do wzięcia w nim udziału.

3. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje do Matki Bożej na kartkach.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca sierpnia. W I sobotę o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Również w najbliższą sobotę – 2 sierpnia – rozpocznie się nocna adoracja. O 20.00 Msza św. i adoracja do północy. Organizatorzy zapraszają do licznego udziału w tym modlitewnym spotkaniu.

5. Za tydzień – w I Niedzielę miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.15.

6. Stowarzyszenie Miłosierdzia zwraca się z prośbą do Drogich Parafian o przynoszenie ciekawych fantów na wrześniową loterię na rzecz pomocy ubogim. Prosimy przynosić fanty w środy miedzy 17.00 a 18.00 do Domu Parafialnego, gdzie pełnione są dyżury osób z tego Stowarzyszenia. Dzisiaj Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera po Mszach wolne datki do puszek na rzecz pomocy ubogim.

7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.