OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 Niedziela zwykła – 07.09.2014

1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15.  Zapraszamy zelatorów i wszystkich członków Żywego Różańca. 

2.  Spotkanie wszystkich członków Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. ok.18.30 w Domu Parafialnym.

3. We wtorek o 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym. Zapraszamy na spotkanie.

4.  W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 18.00.

 

5.W sobotę – 13 września – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00. W sobotę także zapraszamy na piknik oporowski, organizowany wraz z Radą Osiedla Oporów z racji zbliżającej się konsekracji kościoła. Cały program pikniku jest umieszczony na kartkach przy wyjściu z kościoła, w gablotach i na stronie internetowej Parafii oraz w biuletynie osiedlowym.

6. Na stoliku przy wyjściu i na stronie internetowej Parafii, jest także umieszczony program misji parafialnych, przygotowujących nas duchowo do poświęcenia tej świątyni. Prosimy zabrać te programy do swoich rodzin.

7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.