INTENCJE MSZALNE 02.11.2014 – 08.11.2014

NIEDZIELA  – 02.11.2014 – DZIEŃ  ZADUSZNY

Godz.  7.30 –  Krzysztof Dąbrowski, Leszek oraz Rodzice

Godz.  9.30 –   Jadwiga, Irena, Jan oraz mąż Jerzy

Godz. 11.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Zofii Preis

Godz. 12.30 –   Rodzice: Aniela i Feliks

Godz. 18.00 –  1) mama Stanisława – greg. 21

                          2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

 

PONIEDZIAŁEK – 03.11.2014

Godz.   7.00 1) mama Stanisława – greg. 22

                          2) † Zbigniew Strzałkowski – int. od uczestników pogrzebu

Godz. 18.001) Genowefa Branowska – int. od brata Kazimierza z USA

                          2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

 

WTOREK – 04.11.2014

Godz.   7.00 –  1) mama Stanisława – greg. 23

                          2) † Marta Sipurzyńska – int. od uczestników pogrzebu

Godz. 18.00 – 1) Rodzice: Joanna i Karol

                          2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

 

ŚRODA  – 05.11.2014

Godz.   7.00 –  1) mama Stanisława – greg. 24

                          2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

Godz. 18.00 –  NOWENNOWA

 

I CZWARTEK m-ca  – 06.11.2014

Godz.  –   7.00 mama Stanisława – greg. 25

Godz. – 18.001) O zdrowie i Boże błog. dla córki Karoliny – z racji 18 urodzin

                            2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

 

I PIĄTEK m-ca – 07.11.2014

Godz.  –  7.00 † mama Stanisława – greg. 26

Godz. – 16.30            –   Wiesława(ona) Szostkowska – w 2 rocz. śm. oraz zmarli z Rodziny

Godz. – 18.00 –  1) † Bolesław Jusiel i Lidia Pucek

                             2) Za zmarłych polecanych w Wypominkach

Godz. – 20.00 – Msza wspólnoty Agalliasis

 

SOBOTA – 08.11.2014

Godz.   7.00 1) mama Stanisława – greg. 27

                          2) Wynagradzająca NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele nabożeństw pierwszych sobót miesiąca oraz o błog. Boże. na nocną adorację

Godz. 18.00 Tadeusz Klonowski – w 5 rocz. śm.

Godz. 20.00 – ADORACYJNA