34 Niedziela zwykła – 23.11.2014 Uroczystość Chrystusa Króla

  1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po tej Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w Domu Parafialnym. Równocześnie przypominamy, iż 27 listopada przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej św. Katarzynie Laboure i przekazania wiernym przez tą Siostrę Miłosierdzia – cudownego medalika.
  2. Ofiary pieniężne zbierane dzisiaj do puszek przy wyjściu są przeznaczone zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego,  na rozbudowę i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji Wrocławskiej.
  3. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich intencjach: rodzinnych, małżeńskich czy też za swoich bliskich zmarłych.
  4. W przyszłą Niedzielę – 30 listopada – swoje imieniny obchodzić będzie duszpasterz tej Parafii – ks. Andrzej Gerej CM. Przyszłą niedzielą także rozpoczniemy radosny czas Adwentu.
  5. Od dzisiaj – Stowarzyszenie Miłosierdzia  św. Wincentego a Paulo – rozprowadza przy wyjściu z kościoła świece Caritasu na stół wigilijny, opłatki i kalendarze. W przyszłą Niedzielę będzie zbierać wolne datki do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  6. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej Parafii , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25 i więcej, na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 28 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy małżonków o podanie swoich rocznic w zakrystii po Mszach św.
  7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.