OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu – 30.11.2014

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę o godz. 17.15.
  2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o 18.00. Wyjątkowo w I piątek – Roraty o 16.30. W soboty o godz. 7.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą  lampionów na Roraty. Prosimy także Rodziców o dopilnowanie i ewentualną pomoc w  wykonaniu lampionów dla swoich dzieci, a także przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
  3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, zaprasza ks. Jakub na kolejne spotkanie we wtorek – 2 grudnia – do Domu Parafialnego o godz. 19.30.
  4. Koło Misyjne spotka się w Domu Parafialnym wyjątkowo w drugim tygodniu grudnia – tj. w środę – 10 grudnia – po Nowennie.
  5. W tym tygodniu przypada I-y piątek i I-a sobota m-ca grudnia. W I-y piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza  św. roratnia dla nich. Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.
  6. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od godz. 9.00-tej.
  7. W I-ą sobotę grudnia o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na nocną adorację. Od 19.30 rozpocznie się nocne czuwanie do godz. 24.00. O godz. 20 Msza św.
  8. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny oraz  piękne kalendarze. Zachęcamy do nabywania.
  9. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej Parafii , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-20-25 i więcej, na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 28 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy małżonków o zapisywanie się i podawanie swoich rocznic w zakrystii po Mszach św.
  10. Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się od dzisiaj w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.