OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu – 07.12.2014

1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15.

2.  Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiamy od poniedziałku do piątku o 18.00.  W soboty o godz. 7.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą  lampionów.

3.  W poniedziałek wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W samo południe zapraszamy na tzw. Godzinę Łaski, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwą. Na temat Godziny Łaski możemy przeczytać w broszurach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej Parafii.

4.  Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam zostanie odprawiona we wtorek o 18.00. Po tej Mszy odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.

5. Koło Misyjne spotka się w Domu Parafialnym w środę – 10 grudnia – po Nowennie.

6. Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na kolejne spotkanie w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00.

7. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny,  piękne kalendarze oraz kropidła na kolędę. Zachęcamy do nabywania.

8. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę, przeznaczone będą na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Już dzisiaj dziękujemy za wszelką okazywaną pomoc i wyrozumiałość. Ks. Proboszcz wygłosi swoje sprawozdanie na wszystkich Mszach św. Wystąpią także przedstawiciele Rady Parafialnej.

9. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej Parafii , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-20-25 i więcej, na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 28 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy małżonków o zapisywanie się i podawanie swoich rocznic w zakrystii po Mszach św.

10. Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.