OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela zwykła – 25.01.2015

  1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Bóg zapłać !!!
  1. Sprawozdanie pokolędowe wygłosi ks. proboszcz po feriach – w niedzielę 1 lutego na wszystkich Mszach świętych.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na swoje spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45 do Domu Parafialnego.
  1. Apostolat Maryjny spotka się w środę po Nowennie w Domu Parafialnym
  1. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca będzie w przyszłą Niedzielę o godz. 17.15.
  2. APEL INSTYTUTU HISTORYCZNEGO UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO:

Kontakt: Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego

pl. Uniwersytecki 1   50-137 Wrocław tel. +48 (71) 3752618

e-mail: muzeum@adm.uni.wroc.pl

  1. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i w gablotach, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone w gablotach i na stronie internetowej naszej Parafii: ( www.swanna-wroclaw.pl )

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:

KRS 0000080096

  1. Przypominamy, iż co tydzień w środy czekają członkowie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo na osoby w potrzebie z naszej Parafii i pełnią dyżury w Domu Parafialnym w godz. od 17.00 do 18.00. Prosimy wszystkich Parafian, by informowali osoby ubogie, że Parafia może pomóc poprzez Stowarzyszenie.

Dzisiaj także – jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca – zbierają wolne datki do puszek na rzecz ludzi biednych.

  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: śp. Beata Fritsche (czyt. Fricze)