OGŁOSZENIA PARAFIALNE Wielkanoc – 05.04.2015

  1. Drodzy Parafianie i Goście !!! W największą Uroczystość dla chrześcijan, przyjmijcie od nas – Księży Misjonarzy – najserdeczniejsze życzenia: radości wypływającej z faktu zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa; głębokiej wiary, pomagającej Wam w trudnych chwilach życia; miłości wynikającej z nauczania Syna Bożego. Niech Wam nie zabraknie dobrego zdrowia, pracy i wszelkiej serdeczności od najbliższych. Niech napełnia Was nadzieja życia wiecznego, która niesie wiele optymizmu tam , gdzie go brakuje – zwłaszcza – pośród ludzi starszych, schorowanych, samotnych. Bądźmy na co dzień świadkami Zmartwychwstałego Pana. Alleluja !!!
  1. Jutro II Dzień Świąt. Msze św. jak w każdą Niedzielę: o 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę, będą przeznaczone na katolickie uczelnie w Polsce.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie przeżycie Wielkiego Tygodnia – Triduum Paschalnego. Dziękujemy za ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła, za ofiary na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękujemy Pani Jolancie Grabiec za wykonane dekoracje w kościele, przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Pani Krysi za dokładne posprzątanie kościoła; Panu kościelnemu za wszelkie wykonane prace. Dziękujemy chórowi JESTEM za oprawę muzyczną i piękne śpiewy. Ministrantom i lektorom za piękne asysty. Kapłanom za trud spowiedzi i poprowadzenie liturgii.
  2. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego trwa codziennie przed Mszą św. o godz. 7.00.
  1. W sobotę – 11 kwietnia – o 19.15 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Msza św. będzie o 20.30 i potem zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

Cały program poprowadzi grupa parafialna Czciciele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

  1. W przyszłą Niedzielę – 12 kwietnia – jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich Parafian, a zwłaszcza Czcicieli Bożego Miłosierdzia i całe Koło Żywego Różańca.

Wydrukowany artykuł o Niedzieli Miłosierdzia Bożego, został wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy go zabrać do swoich domów.

  1. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.

PODARUJ   1% dla swej Parafii

KRS 0000080096