OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna – 19.04.2014

  1. Dziękujemy wszystkim osobom z Kręgu Biblijnego, za przeprowadzenie wczorajszego Maratonu Biblijnego – czytania Pisma św. w naszym kościele przez 6 godzin non stop. Ufamy, że przyniosło to wiele pożytku i zachęciło nas wszystkich do czytania w swoich domach Biblii.
  1. W tym tygodniu odbędą się próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Pierwsza próba odbędzie się we wtorek 21 kwietnia o godz. 18.45, natomiast druga w czwartek 23 kwietnia o 18.45. Obecność wszystkich dzieci absolutnie obowiązkowa. Prosimy Rodziców o dopilnowanie tego.
  1. Pierwsza próba dla dzieci Rocznicy I Komunii Świętej, odbędzie się w środę 22 kwietnia o godz. 19.00. Bardzo prosimy, aby na tej próbie był obecny jeden z Rodziców, ponieważ zostanie podany plan przygotowań Rocznicy oraz informacje dotyczące pielgrzymki do Krakowa. Obecność na środowej próbie wszystkich dzieci, które chcą przystąpić do Rocznicy absolutnie obowiązkowa. Prosimy Rodziców o dopilnowanie tego.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.
  1. Kolejne spotkanie z wartościowym filmem, odbędzie się w czwartek – 23 kwietnia – o 18.30 w domu parafialnym. Zostanie wyświetlony dokumentalny film w reżyserii Anity Gargas pt. Anatomia Upadku 2, dotyczący katastrofy smoleńskiej. W filmie wypowiedzą się członkowie rodzin ofiar katastrofy. Zachęcamy wszystkich parafian do obejrzenia tego filmu.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary pieniężne z ubiegłej niedzieli na rzecz dzieła rozbudowy naszego kościoła. Taca budowlana wyniosła 8.650 zł. Udało się zapłacić rachunek za gaz i spłacić kolejną ratę długu parafialnego z tytułu budowy kościoła.
  1. W przyszłą Niedzielę – 26 kwietnia – na Mszach św. o godz. 9.30; 11.00 i 12.30, będzie śpiewał zespół Agalliasis w starym składzie, z okazji 30-lecia powstania diakonii muzycznej. Natomiast Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, będzie zbierało ofiary do puszek ma rzecz rodziny Państwa Adamców z Tyńca Małego. Są to byli nasi Parafianie, którzy 29 XI 2014 roku stracili w pożarze dom oraz dobytek całego życia. Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do wszystkich Parafian o wsparcie duchowe i materialne tej Rodziny w ich życiowej tragedii.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii : śp. Jadwiga Treter

PODARUJ   1%

dla swej Parafii

KRS 0000080096