OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela Wielkanocna – 17.05.2014 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Jolancie Grabiec za piękne dekoracje kwiatowe i inne, naszego kościoła na Bierzmowanie i I Komunię Świętą.
  1. Nabożeństwo majowe odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu majówka o 18.30 po wieczornej Mszy św.
  1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do Domu Parafialnego osoby w potrzebie

  1. Informujemy Parafian, iż taca budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 240 zł. Udało się wiec spłacić kolejną ratę długu Parafii z tytułu rozbudowy kościoła. Składamy serdecznie Bóg zapłać.
  1. W sobotę – 23 maja – od godz. 19.00 do 22.00 potrwa czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego. O godz. 21.00 będzie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. W przyszłą Niedzielę – 24 maja – w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, na godz.18.00 zostanie przywieziona do naszej Parafii kopia obrazu MB Częstochowskiej, którą śp. Kardynał Stefan Wyszyński ofiarował w 1963 roku polskim zakonom. Wszystko to w ramach trwającego Roku Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do modlitwy poszczególne grupy parafialne i wszystkich Parafian w godzinach od 18.00 do 21.00. O godz. 21.00 zaśpiewamy wspólnie Apel Jasnogórski. Obraz będzie w naszej Parafii do poniedziałku 25 maja do godz. 17.00.
  1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj będzie przeprowadzona kwesta do puszek na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Pomoże CARITAS Polska naszej Archidiecezji i ludzie dobrej woli. Dziękujemy za finansową pomoc.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.