OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 Niedziela zwykła – 21.06.2015

  1. Nabożeństwo ku czci NSPJ, odprawimy dzisiaj o godz. 30. W tygodniu śpiewamy litanię do NSPJ o 18.30 po wieczornej Mszy św.
  1. Krąg Biblijny spotka się w poniedziałek o 45 w domu parafialnym.
  1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Nowennie ostatnie już spotkanie Koła Misyjnego przed wakacjami. Dzisiaj także Koło Misyjne będzie zbierać wolne datki do puszek na rzecz misji w Beninie – środkowa Afryka. Bóg zapłać za dary serc.
  1. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na pielgrzymkę z naszej Parafii – w ramach ogólnopolskiego spotkania Radia Maryja w Częstochowie na Jasnej Górze w dniu 12 lipca br. Wyjazd w niedzielę – 12 lipca ok. godz. 5.00 spod kościoła, a powrót w godzinach wieczornych. Zapisy po Mszach św. w zakrystii do dnia 30 czerwca br.
  1. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr. 15 i Gimnazjum nr. 40 odbędzie się w piątek o godz. 8.00.

Zapraszamy także najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej, informując jednocześnie, że rozpoczęcie Roku dla nich odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. Zaproszenie kierujemy także dla Rodziców i Dziadków.

  1. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego już dziś zaprasza byłych członków tego koła, osoby starsze i te, którym pomaga – na poczęstunek przy parafii w sobotę –       27 czerwca o 10.00. Wcześniej będzie wspólna Msza św. o 9.30. W przyszłą niedzielę natomiast zorganizuje kolejną kwestę do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na prelekcję i pokaz multimedialny po wieczornej Mszy św.o pielgrzymowaniu do grobu św. Jakuba Apostoła w Hiszpanii. Tysiące młodych i nie tylko, rok rocznie udaję się do Santiago de Compostela pieszo. Będziemy mogli się o tym dużo dowiedzieć w ramach organizowanej przez Radio Rodzina – Nocy kościołów w naszej Archidiecezji. Zapraszamy.
  1. Informujemy Parafian, iż taca budowlana z ostatniej niedzieli wyniosła 8.050 zł. Bóg zapłać.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.