OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 Niedziela zwykła – 28.06.2015

  1. Nabożeństwo ku czci NSPJ, odprawimy dzisiaj o godz. 30. W tygodniu śpiewamy litanię do NSPJ o 18.30 po wieczornej Mszy św.
  2. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W najbliższy I czwartek miesiąca lipca, modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II przed Jego obrazem o godz. 18.00. Uprzejmie prosimy o wypisanie swoich próśb w specjalnej księdze wyłożonej już dzisiaj na pulpicie przed obrazem papieża Polaka. Zostanie także odprawiona Msza św. wieczorna w tych intencjach. Zapraszamy do licznego udziału.
  4. W I sobotę lipca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Również w najbliższą sobotę – 4 lipca – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  5. W tym tygodniu wypada także I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi rano od 7.00 i wieczorem od 18.00.
  6. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian na odpust ku czci św. Anny, który w tym roku przypadnie w samą niedzielę – 26 lipca. Całą uroczystość odpustową poprowadzi misjonarz – Zdzisław Góra CM.
  7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  8. Wszystkim udającym się na urlopy, wakacje – życzymy udanej pogody, bezpiecznego wypoczynku i Bożego błog. Niech Boża Opatrzność czuwa nad naszymi Parafianami. Szczęść Boże.