OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2016

  1. Dzisiaj – w Niedzielę – zapraszamy dla piękny koncert zespołu „ MAŁY ASYŻ ” o 15. Zespół zaśpiewa kolędy i pastorałki. Będzie też śpiewał na Mszy św. o 18.00.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  1. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
  1. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096

  1. Za tydzień – w ostatnią niedzielę miesiąca – Stowarzyszenie Miłosierdzia zbierać będzie wolne datki do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii. Już dzisiaj serdecznie Parafianom dziękują.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii śp. Anna Szymańska