OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu – 14.02.2016

  1. Rada Parafialna proszona jest o przybycie na spotkanie we wtorek o godz. 19.30 do domu parafialnego.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 18.00.
  3. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy : w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. wieczornej. W Niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.                           
  4. Informujemy, iż Parafia otrzymała rachunek za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego na kwotę 6.200 zł. Dzisiejsza taca budowlana musi być więc podzielona. Prosimy tez o datki na tacę na zapłacenie tego wysokiego rachunku za gaz także w przyszłą Niedzielę. Dziękujemy za pomoc i zrozumienie.
  5. Przymierzamy się do wykonania ocieplaczy na ławki, tak jak prosili Parafianie podczas wizyty duszpasterskiej KOLĘDY. Zostały już wykonane pierwsze pomiary i oszacowana  kwota uszycia tych ocieplaczy. Będziemy za jakiś czas informować o tej realizacji.
  6. Spotkanie Młodzieży Maryjnej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Natomiast w przyszłą Niedzielę na Mszy św. o 9.30 zostanę przyjęte dziewczęta do Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej i odnowią swoje przyrzeczenia składane Niepokalanej Maryi Dziewicy.
  7. Przyszła Niedziela będzie w kościele katolickim niedzielą misyjną. Kazania wygłosi w naszej Parafii dobrze nam znany ks. Jakub Hiler CM, który wyjeżdża nieco szybciej na misje do Beninu. Koło Misyjne będzie zbierać do puszek wolne datki po Mszach św. jako pomoc naszej Parafii tej misji i pracy ks. Jakuba.
  8. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.

Podaruj 1% swojej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096