OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela zwykła 17.07.2016

  1. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Zapraszamy do licznego udziału. 2. Raz jeszcze informujemy, iż odpust ku czci Patronki naszej Parafii – św. Anny, przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę 24 lipca. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 12.30. Uczestniczyć w niej będą ludzie młodzi z Niemiec w ramach Światowych Dni Młodzieży.
  2. Parafia zaprasza w tym dniu na boisko przy ul. Kadłuba o godz. 15.00. Będzie mini festyn: w programie mecz piłkarski POLSKA-NIEMCY, lody dla wszystkich dzieci, kiełbaski, ciasta i inne atrakcje.
  3. Stowarzyszenie Miłosierdzia będzie rozprowadzało ciasta. Uprzejmie prosimy wszystkie panie naszej Parafii o upieczenie ciast i przekazanie ich Stowarzyszeniu oraz dochodu ze sprzedaży ich na rzecz ludzi biednych w naszej Parafii. Dziękujemy za pomoc.
  4. W tym dniu będziemy gościć także pielgrzymów z Tajwanu udających się na ŚDM do Krakowa, a przybywających z naszym księdzem misjonarzem, biskupem i kapłanami z tamtego rejonu światu. Będą uczestniczyli we Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Gazety prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.