OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela zwykła 07.08.2016

1.    Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15. Zapraszamy !!!
2.    We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie w domu parafialnym.
3.    W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.  
4.    W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00.
5.    W Roku Jubileuszowym 1050 rocznicy Chrztu Polski, Parafia św. Anny na Oporowie, organizuje Pielgrzymkę do miejsc związanych z początkiem chrześcijaństwa w naszej Ojczyźnie. Pielgrzymka autokarowa odbędzie się w dniach 1 i 2 października br. Szlak pielgrzymki to GNIEZNO, TORUŃ i kilka innych miejsc, które są na szlaku Roku Jubileuszowego. Wyjazd z jednym noclegiem w Toruniu. Koszt tej pielgrzymki to 200 zł. Szczegółowe informacje na jej temat u ks. Andrzeja (tel.607332020)
6.    Zachęcamy także do zapoznania się z ciekawą ofertą naszej Parafii jaką będzie tzw. Szkoła Biblijna, organizowana od października tego roku. Szczegóły znajdziemy w folderach wyłożonych na stolikach przy wyjściu. Prosimy o zabieranie ich przez zainteresowane osoby.
7.    W tym tygodniu zakończy się już 36 wrocławska piesza pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy pielgrzymów naszej parafii w osobistych modlitwach każdego dnia.
8.    Za tydzień II Niedziela miesiąca. Stad niedzielne ofiary składać będziemy na tacę inwestycyjną. Serdecznie dziękujemy już dzisiaj za wszelką okazywaną pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu kościoła oraz domu parafialnego.
9.    Gazety prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.