OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela zwykła 18.09.2016

  1. W Roku Miłosierdzia zachęcamy do składania darów serca na rzecz hospicjum dziecięcego we Wrocławiu. Szczególnie prosimy o pieluchy dla dzieci i młodzieży od rozmiaru 4 wzwyż, środki do higieny osobistej, chusteczki nawilżające oraz środki do prania. Można te dary składać do kosza pod obrazem Miłosierdzia Bożego. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom.
  2. W środę – 21.09.2016 r.- zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy o 18.00.

W środę także zapraszamy na spotkanie Rodziców wraz z dzieci przygotowującymi się do I Komunii św. na godz. 19.30 do domu parafialnego.

  1. W czwartek – 22.09.2016 r. – zapraszamy na spotkanie Rodziców i kandydatów do Bierzmowania na godz. 19.30 do domu parafialnego.
  2. W dniach 24 i 25 września odbędzie pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Szczegóły znajdziemy w gablotach.
  3. Zachęcamy wciąż do zapoznania się z ciekawą ofertą naszej Parafii, jaką będzie tzw. Szkoła Biblijna, organizowana już od 15 października tego roku. Szczegóły znajdziemy w folderach wyłożonych na stolikach przy wyjściu. Prosimy o zabieranie ich przez zainteresowane osoby.
  4. Koło Misyjne w zbiera dziś po wszystkich Mszach św. ofiary do puszek na rzecz Misji w Beninie, gdzie pracuje ks. Jakub Hiler CM. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wspieranie tej Misji, prowadzonej przez polskich Księży Misjonarzy.
  5. Scholę dziecięcą zaprasza ks. Edward na pierwsze spotkanie po wakacjach w najbliższą sobotę o godz. 10.00 do domu parafialnego. Zapraszamy chętne dzieci do śpiewu na chwałę Panu Bogu.
  6. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.