OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 Niedziela zwykła – 30.10.2016

  1. Można jeszcze zabierać kartki na listopadowe wypominki za naszych drogich zmarłych, które są wyłożone na stolikach. Prosimy wypisywać imiona swoich zmarłych bardzo czytelnie i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu.

Informujemy, iż nabożeństwa wypominkowe będziemy odprawiać od Dnia Zadusznego – tj. od środy 2XI do niedzieli 13XI o 17.30 przed wieczorną Mszą św. Za zmarłych, wyczytanych w danym dniu, będzie sprawowana Msza św. o 18.00.

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca, połączone z wypominkami odprawimy w przyszłą Niedzielę – 6 listopada o 17.15.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota listopada. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na modlitwy w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga przez pośrednictwo św. JP II. W wyłożonej na pulpicie księdze pamiątkowej, wpisujmy już dziś swoje prośby i podziękowania. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo z ks. proboszczem w domu parafialnym. Prosimy wszystkie osoby z tej grupy o obecność.

Dzisiaj Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera po Mszach wolne datki do puszek na rzecz ubogich w naszej parafii.

  1. W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii, odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w piątek od 9.00. Również w piątek o 20.00 będzie Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis. Zapraszamy.

  1. W I sobotę listopada o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 5 listopada – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy !!!
  2. Wspólnota naszej parafii pragnie włączyć się w pomoc finansową dla małej – 11 miesięcznej Agatki – chorej na raka oka. W przyszłą niedzielę – 6 listopada – jej Rodzina będzie zbierać do puszek datki na operację tej małej dziewczynki poza granicami Polski. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Już dzisiaj dziękujemy za okazaną pomoc temu dziecku.
  3. Prasę katolicką oraz książeczki do nabożeństwa prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.