OGŁOSZENIA PARAFIALNE 32 Niedziela zwykła – 06.11.2016

  1. Jutro – w poniedziałek 7 listopada – spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  2. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym.
  3. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się po środowej Nowennie w domu parafialnym.
  4. W najbliższy czwartek – 10 listopada – na porannej i wieczornej Mszy św. rozpoczniemy Nowennę przed Jubileuszowym przyjęciem Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Natomiast w przyszłą Niedzielę usłyszymy list Episkopatu Polski na temat ważnych uroczystości dla całej Polski w krakowskich Łagiewnikach w dniu 19 listopada w przeddzień samej Uroczystości Chrystusa Króla. Z naszej Parafii wybiera się grupa osób. Chętnych na wyjazd do Łagiewnik w Krakowie informujemy, iż planowany wyjazd będzie w sobotę 19 XI we wczesnych godzinach porannych. Koszt wyjazdu ok. 70 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  5. Można jeszcze zabierać kartki na listopadowe wypominki za naszych drogich zmarłych, które są wyłożone na stolikach. Prosimy wypisywać imiona swoich zmarłych czytelnie i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu.

Informujemy, iż nabożeństwa wypominkowe odprawiamy do niedzieli 13XI o 17.30 przed wieczorną Mszą św.

  1. Dary serca na rzecz hospicjum dziecięcego we Wrocławiu można wciąż składać do kosza pod obrazem Miłosierdzia Bożego.
  2. Parafia nasza bardzo serdecznie dziękuje Panu Czesławowi Lewickiemu i panu kościelnemu – Panu Tomaszowi Myce, za uprzątnięcie liści wokół kościoła.
  3. Wspólnota parafialna pragnie włączyć się w pomoc finansową dla małej – 11 miesięcznej Agatki – chorej na raka oka. Rodzina Agatki będzie dziś zbierać do puszek datki na operacje tej małej dziewczynki poza granicami Polski. Dziękują Wam, Drodzy Parafianie, za pomoc finansową okazaną temu małemu dziecku.
  4. Prasę katolicką oraz książeczki do nabożeństwa prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Bronisława Woźniakdobry Jezu, a nasz Panie