OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu – 04.12.2016

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz.17.15.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego – jutro – w poniedziałek 5 grudnia o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  3. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiamy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
  4. W czwartek – 8 XII – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 12.00 w tzw. Godzinie Łaski odbędzie się specjalne nabożeństwo przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Więcej informacji o możliwości otrzymania Bożych Łask w tej godzinie, znajdziemy w broszurach wyłożonych na stolikach przy wyjściu.
  5. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce zbierane są ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
  1. Za tydzień w Niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje adwentowe dla naszej Parafii. Program tych rekolekcji wraz z całym już programem wizyty duszpasterskiej – KOLĘDY – wyłożony jest na stolikach przy wyjściu. Można go zabierać.

Rekolekcje poprowadzi Misjonarz z Krakowa – ks. Kazimierz STELMACH CM.

  1. W przyszłą – II Niedzielę miesiąca – ofiary zbierać będziemy na tacę inwestycyjną. Bóg zapłać już dzisiaj za wszelkie datki.
  2. W bocznej kaplicy są do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne oraz piękne kalendarze. Zachęcamy do ich nabywania.
  3. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Pieniądze można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.