OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2017

  1. Parafia pragnie zorganizować grupę młodych małżeństw w kolejnym kole przy naszej Parafii. Poprowadzi je młode małżeństwo. Zapraszamy dzisiaj młode rodziny, małżeństwa po Mszy św. o godz. 11.00 do domu parafialnego na pierwsze organizacyjne spotkanie.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach.
  1. W czwartek wypada w liturgii Kościoła święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. będzie w to święto o godz. 9.00. Prosimy o przynoszenie ze sobą świec w tym dniu.
  1. W I piątek spowiedź dla dzieci od 00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od 9.00. Również w piątek o 20.00 będzie Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis. Zapraszamy.

  1. W I sobotę lutego o godz. 00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 4 lutego – rozpocznie się adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy !!!
  1. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096

  1. Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera dzisiaj do puszek wolne datki na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę 5 lutegoo godz. 17.15. Również w przyszłą Niedzielę – Koło Misyjne zbierać będzie ofiary pieniężne do puszek na rzecz pomocy misji w Beninie, gdzie pracuje nasz Misjonarz Jakub Hiler CM. Dziękujemy za pomoc tej Misji.
  1. Mężczyzn naszej Parafii prosimy o pomoc przy demontażu szopki, wynoszeniu choinek w poniedziałek o godz. 30.

 10. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.