OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2017

  1. Parafia pragnie zorganizować grupę młodych małżeństw w kolejnym kole przy naszej Parafii. Poprowadzi je młode małżeństwo. Zapraszamy dzisiaj młode rodziny, małżeństwa po Mszy św. o godz. 11.00 do domu parafialnego na spotkanie organizacyjne.
  2. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15.
  3. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o 18.00. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach.
  4. Również w poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.30 w domu parafialnym. Zapraszamy !!!
  5. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej.
  6. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096

  1. W sobotę – 11 lutego – przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele będzie dodatkowa Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorym i starszym o 9.00. Prosimy o pomoc Rodziny w dotarciu ludziom starszym i chorym w tym dniu na tą Mszę św. o 9.00.
  2. Koło Misyjne zbiera dziś po Mszach św. ofiary pieniężne do puszek na rzecz pomocy misji w Beninie, gdzie pracuje nasz Misjonarz – ks. Jakub Hiler CM. Dziękujemy za pomoc tej Misji.
  3. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.