OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017

 1. Nabożeństwo majowe odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. Majówki w tygodniu prowadzimy o godz. 18.30. Zapraszamy !!!
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym o godz. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy.
 3. Młodzież naszej Parafii przyjmie sakrament bierzmowania w najbliższą środę – 24 maja o godz. 18.00 z rąk Ks. Bp Andrzeja Siemieniewskiego. Spowiedź dla tej młodzieży będzie dzień wcześniej – we wtorek od godz. 17.00 do 18.00.

Próby przed bierzmowaniem będą w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00

 1. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zmawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
 2. Wspólnota Agalliasis zaprasza wszystkich Parafian w najbliższy czwartek 25 maja na godz. 19.00 na Wieczór Uwielbienia w naszym kościele. Uwielbienie odbędzie się w ramach trwającego w dniach od 22 do 27 maja we Wrocławiu Festiwalu Odnowienie.
 3. Od piątku – 26 maja – w ramach codziennego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przed poranna Mszą św. odprawiana będzie Nowenna do Ducha Świętego. Zakończenie Nowenny nastąpi w sobotę – 3 czerwca – w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Na stolikach wyłożone są artykuły nawiązujące do tej Uroczystości z programem modlitewnego czuwania przygotowującego nas do Zesłania Ducha Świętego.
 4. W przyszłą Niedzielę – 28 maja – wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Gościć będziemy w tym dniu misjonarza – ks. Jerzego Górnego CM – który w ramach Roku Charyzmatu św. Wincentego a Paulo, wygłosi kazania i spotka się ze Stowarzyszeniem Miłosierdzia, działającym przy naszej Parafii.

Tradycyjnie Stowarzyszenie będzie w tym dniu zbierać ofiary do puszek na rzecz pomocy ubogim.

 1. Przypominamy, iż wyjazd pielgrzymów na południe Polski będzie w piątek o godz. 6.00 rano sprzed naszego kościoła.
 2. Ofiary na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie można wrzucać do puszek u ministrantów przy wyjściu. Bóg Zapłać !!!
 3. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.
 4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii: śp. Andrzej Zaborowski i śp. Helena Zdanowska … wieczny odpoczynek racz im dać Panie…