OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 Niedziela zwykła Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 11.06.2017

 1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za instalację monitoringu kościoła i alarmu.
 2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 17.30. W tygodniu o 18.30.
 3. Krąg Biblijny zaprasza na swoje kolejne spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do domu parafialnego. W poniedziałek także spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego w domu parafialnym o 19.00.
 4. We wtorek Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o 18.00. Po tej Mszy zapraszamy na spotkanie Koło Przyjaciół Radia Maryja do domu parafialnego. We wtorek –13.06 br. -zapraszamy także na kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00.
 5. Ksiądz Proboszcz zaprasza Radę Parafialną na spotkanie w środę o 19.30 do domu parafialnego.
 6. W najbliższy czwartek – 15 czerwca – przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w czwartkową Uroczystość będą : o 7.30, 9.30, 11.00 z procesją do czterech Ołtarzy i Msza św. zaraz po zakończeniu procesji, przed godz. 13.00 już bez kazania. Nie będzie Mszy św. o 18.00. Zależy nam bardzo, aby Rodziny naszej Parafii spędziły popołudnie tego uroczystego dnia na rodzinnym, radosnym wypoczynku. Uroczystość Bożego Ciała poprowadzi ks. Jacek LASOŃ CM. Równocześnie prosimy o przystrojenie Ołtarzy w kwiaty, świece, obrusy następujące grupy parafialne:
 • Ołtarz I – Wspólnota Agalliasis i Apostolat Maryjny
 • Ołtarz II – Żywy Różaniec i Czciciele Bożego Miłosierdzia
 • Ołtarz III – Świeccy Szafarze Komunii świętej i Rodzice dzieci I Komunii św.
 • Ołtarz IV – Chór Parafialny i  Koło Biblijne

Procesja przejdzie ulicami: Aleją Piastów, Kadłubka, Sobótki. Ołtarze będą ustawione jak w ubiegłym roku. Prosimy Parafian o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów, a dzieci I Komunijne do sypania tych kwiatów w ten czwartek.

Na procesji Bożego Ciała prosimy o niesienie sztandarów, obrazów i feretronów przedstawicieli poszczególnych grup parafialnych.

 1. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
 2. W sobotę ostatnie już spotkanie Szkoły Biblijnej przed wakacjami.

Zapraszamy uczestników na godz. 9.30 do domu parafialnego.

 1. W przyszłą Niedzielę, ofiary do puszek będą zbierane na rzecz misji w Beninie, gdzie pracuje były duszpasterz tej parafii – ks. Jakub Hiler CM. Kwestę poprowadzi Koło Misyjne.