OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 Niedziela zwykła 24.09.2017

  1. Spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się w poniedziałek o 19.00 w domu parafialnym.
  2. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Maryi.

W środę także Zgromadzenie Księży Misjonarzy – posługującej w tej Parafii – będzie obchodzić Uroczystość  swego Założyciela – św. Wincentego a Paulo.

Na Mszy św. wieczornej z kazaniem, przyjmiemy nowych chłopców-kandydatów do grona  ministrantów.

Zapraszamy ich Rodziców, Dziadków na liturgię o 18.00, aby wspólnie polecać Panu Bogu przez Maryję i św. Wincentego te Rodziny i tych nowych ministrantów.

  1. Również po środowej Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  2. Spotkanie z Rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania – czyli uczniami klas 7-ch Szkoły Podstawowej i 3-ch klas jeszcze Gimnazjum – odbędzie się w czwartek o 19.00 w domu parafialnym.
  3. Zapraszamy młode małżeństwa z dziećmi do udziału w nowej grupie parafialnej, skupującej młodych małżonków. Spotykając się ze sobą w domu parafialnym, wymieniają się doświadczeniami, ubogacają się duchowo przez wspólną modlitwę i konferencje.

Opiekunem jest ks. proboszcz, który bardzo serdecznie prosi o włączanie się w tą młodą grupę Rodzin i małżeństw. Kontakt po Mszach św. w zakrystii.

  1. Dzisiaj tradycyjnie już w ostatnią Niedzielę miesiąca – Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego – zbiera wolne datki do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii. Dziękują Wam Drodzy Parafianie za okazywaną pomoc.
  2. Za tydzień w pierwszą Niedzielę miesiąca października – nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca – o godz. 17.15.
  3. Jest w tym tygodniu bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych sprawach.
  4. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.