OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 Niedziela zwykła 08.10.2017

  1. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną. Dziękujemy także za wpłaty na konto bankowe Parafii.
  2. Zapraszamy na Różaniec przez cały październik : dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz.17.15, a dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św. o 18.30.
  3. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek – 9 października – o godz. 19.00 do domu parafialnego.
  4. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Maryi.
  5. Z wielką radością ogłaszamy, a zarazem przypominamy słuchaczom Szkoły Biblijnej o Inauguracji drugiego roku Szkoły Biblijnej prowadzonej przez ks. prof. Waldemara Rakocego CM. Pierwsze spotkanie już za dwa tygodnie w trzecią sobotę października czyli 21 o godz. 9.30.
  6. Dzisiaj do puszek w całej Polsce zbierane są datki na rzecz dzieła papieskiego czyli stypendiów dla utalentowanej młodzieży z ubogich Rodzin.
  7. W najbliższy piątek – 13 października – zapraszamy na Różaniec fatimski wyjątkowo o godz. 18.30. Chcemy w tym dniu bardzo uroczyście oddać cześć Maryi. Serdecznie prosimy o obecność.
  8. Kartki na listopadowe wypominki prosimy zabierać ze stolików przy wyjściu.
  9. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.