OGŁOSZENIA PARAFIALNE 34 Niedziela zwykła – 26.11.2017 Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Krąg Biblijny spotka się w poniedziałek 27 listopada o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  2. W tym tygodniu przypada I-y piątek i I-a sobota m-ca grudnia.

W I-y piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza  św. dla nich.

Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.

Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od godz. 9.00-tej.

  1. Od środy –29.11.17r – w ramach porannego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego odprawiana będzie nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nowenna odprawiana będzie do czwartku – 07.12.2017.

W I sobotę grudnia o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Od 19.00 rozpocznie się czuwanie do godz. 21.00. O godz. 20 Msza św., podczas której można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Więcej na ten temat można wyczytać w broszurze wyłożonej na stoliku pod chórem. Tam też są informację o przygotowywanym nabożeństwie na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – tzw. Godzinie Łaski – we wtorek – 8 grudnia – w południe.

  1. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, piękne kalendarze. Są też ciekawe książki ks. Rakocego – prowadzącego szkołę biblijną – o św. Katarzynie Laboure, o trudnych pytaniach do Boga . Jest tez ciekawa książka jak przygotować się do starości. Zachęcamy do ich nabywania.
  2. Przy wyjściu zbierane będą do puszek wolne datki przez Stowarzyszenie Miłosierdzia na rzecz pomocy ubogim z naszej Parafii. Grupa ta bardzo serdecznie dziękuję za każdy datek na cel miłości miłosiernej ludziom w potrzebie.
  3. W tych dniach kończy oficjalnie swoją pracę jako organisty w naszej Parafii – Pan Piotr Stefaniszyn. Parafia bardzo serdecznie dziękuje Panu Piotrowi za tą wykonywaną pracę dla dobra nas wszystkich.
  4. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Adwent. Odprawimy wtedy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz.17.15.
  5. Rekolekcje adwentowe odprawimy dla całej naszej Parafii w II Niedzielę Adwentu. Chciejmy z nich skorzystać i przygotować nasze serca, sumienia do pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Plan rekolekcji podamy w przyszłą Niedzielę.
  6. Uprzejmie prosimy jak co roku o wolne datki na zakup choinek i świątecznych dekoracji naszego kościoła z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Bardzo Wam dziękujemy.