OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu – 03.12.2017

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz.17.15.
  2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Prosimy także Rodziców o dopilnowanie i ewentualną pomoc w wykonaniu lampionów dla swoich dzieci, a także przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
  3. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie imion swoich bliskich zmarłych, które następnie odczytamy przed tą Msza św.
  4. W piątek – 8 grudnia – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O 12.00 w południe odprawimy Nabożeństwo w tzw. Godzinie Łaski przed Najświętszym Sakramentem. Więcej informacji znajdziemy w broszurach na stolikach przy wyjściu.
  5. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, piękne kalendarze, pierniki na choinkę oraz ciekawe książki. Zachęcamy do ich nabywania.
  6. Rekolekcje adwentowe odprawimy dla całej naszej Parafii od 10 grudnia czyli od przyszłej II Niedzieli Adwentu. Poprowadzi je w tym roku DominikaninO. Adam SZUSTAK OP. Chciejmy z nich skorzystać i przygotować nasze serca, sumienia do pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Plan rekolekcji podamy w przyszłą Niedzielę.
  7. Za tydzień w 2 Niedzielę miesiąca ofiary na tacę przeznaczamy na inwestycje w Parafii. Obecnie jest malowany chór kościoła i montowane są tam parapety nad grzejnikami.
  8. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu o godz. 18.00. Zachęcamy do zamawiania swoich Mszy św.
  9. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
  • OGŁOSZENIE RADY OSIEDLA OPORÓW

Szanowni Państwo!

Rada Osiedla Oporów, w dniach 9 i 10 grudnia, w godzinach 9-16, organizuje zbiórkę darów dla podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Zbliża się zima, jest to okres kiedy zwierzęta najbardziej potrzebują naszej pomocy. Potrzebne są karmy mokre i suche dla psów i kotów, koce, pościele, kołdry bez pierza, czarno-białe gazety oraz wszelkie inne akcesoria dla zwierząt. Zbiórka odbywa się w siedzibie Rady Osiedla Oporów przy ul. Wiejskiej 2/4 obok placówki Poczty Polskiej. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej oporow.info oraz na plakatach wywieszonych przed siedzibą Rady Osiedla. Zachęcamy do wzięcia udziału. Dla każdego darczyńcy będzie czekał upominek.

Natomiast spotkanie opłatkowe dla wszystkich Oporowian będzie 14 XII o g. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum przy ul. Morelowskiego.