OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu – 10.12.2017

  1. Program rekolekcji został wydrukowany na kartkach wyłożonych na stolikach i umieszczony też w internecie na stronie naszej Parafii. Przypominamy, iż nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 przez trzy dni rekolekcji.
  2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawimy od poniedziałku do środy o 16.30 ze względu na rekolekcje. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo. Od czwartku roraty będą już o 18.00.
  3. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00.
  4. Kolejne spotkanie uczestników Szkoły Biblijnej w najbliższą sobotę – 16 grudnia – o godz. 9.30 w domu parafialnym.
  5. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną i zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.
  6. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce zbierane są ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
  7. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, piękne kalendarze, pierniki na choinkę oraz ciekawe książki. Zachęcamy do ich nabywania.
  8. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
  9. Jest w tym tygodniu bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych potrzebach.

OGŁOSZENIE RADY OSIEDLA OPORÓW:

Spotkanie opłatkowe i wspólna  agapa dla wszystkich Oporowian będzie 14 grudnia – w czwartek-  o g. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum przy ul. Morelowskiego.

  1. W minionym tygodniu odeszły do wiecznośći nasze parafianki: śp. Patrycja Klimaszewska; śp. Władysława Woźniakiewicz; śp. Alicja Mazurek ….