Ogłoszenia Parafialne – 3 Niedziela Zwykła – 21.01.2018

  1. Dzisiaj jeszcze można będzie posłuchać pięknego koncertu kolęd w naszym kościele. Młodzi ludzie grać będą już od 17.30, następnie na Mszy o 18.00 i po Mszy dalszy dłuższy już koncert kolęd. To młodzież kilkunastoosobowa z parafii Księży Misjonarzy w Żmigrodzie.

Natomiast 28 stycznia – w Niedzielę – zapraszamy naszych Parafian grających na różnych instrumentach muzycznych i chcących także pośpiewać do wspólnego kolędowania po Mszy o 18.00. Prosimy o przyniesienie instrumentów i pokolędowanie wspólne na chwałę Dziecięciu Bożemu.

  1. Jutro – w poniedziałek – Kolęda dodatkowa od godz. 00. We wtorek Kolęda w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej.
  2. Koło Biblijne spotka się w poniedziałek o 18.30 w domu parafialnym. Mile będą widziane nowe osoby pragnące rozważać Pismo Święte.
  3. Od środy porządek Mszy św. o 00 i 18.00. W tym dniu zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00 i Msze św. wieczorną.
  4. W ostatnią Niedzielę stycznia czyli 01.2018 – Stowarzyszenie Miłosierdzia – zbierać będzie wolne datki na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  5. Przy wyjściu z kościoła na stolikach wyłożone są kartki z KRS odnośnie 1% w rozliczeniu podatkowym i możliwością przekazania go poprzez Fundację pożytku publicznego dla swojej Parafii św. Anny. Możemy te kartki zabierać do domów. Równocześnie serdecznie dziękujemy za wolne datki 1% na rzecz swojej parafii.
  6. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.

1% dla swej Parafii

KRS 0000080096