Ogłoszenia Parafialne – 4 Niedziela Zwykła – 28.01.2018

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na koncert kolęd naszych Parafian o godz. 18.45. Próba już o 17.30 w sali domu parafialnego. Prosimy o przybycie osób grających na różnych instrumentach muzycznych.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  3. W I czwartek zapraszamy na Msze św. o 18.00 i na spotkanie w domu parafialnym Koło Misyjne i Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo.
  4. W piątek wypada w liturgii Kościoła święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również I piątek miesiąca. Msze św. z kazaniami będą w tym dniu: o godz. 7.00; 9.00; 16.30 dla dzieci; 18.00 i 20.00 z udziałem Wspólnoty Agalliasis. Prosimy o przyniesienie ze sobą w tym dniu świec.
  5. W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od 9.00.

  1. W I sobotę lutego o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 3 lutego – rozpocznie się adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy !!!
  2. Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera dzisiaj do puszek wolne datki na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  3. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę tj. 4 lutegoo godz. 17.15. Również w przyszłą Niedzielę – Koło Misyjne zbierać będzie ofiary pieniężne do puszek na rzecz pomocy misji w Beninie, gdzie pracuje nasz Misjonarz – ks. Jakub Hiler CM. Dziękujemy za pomoc tej Misji.
  4. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

 

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096