Ogłoszenia Parafialne: 5 Niedziela Zwykła – 04.02.2018

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańcao godz. 17.15.
  1. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie imion swoich zmarłych na kartkach, które zostaną wyczytane przed tą Mszą św.

Po Mszy o 18.00 w poniedziałek kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w domu parafialnym. Zapraszamy nowe osoby do czytania i rozważania Słowa Bożego w ramach tej grupy.

  1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach.
  2. Msza św. dla chorych i ludzi starszych z udzieleniem sakramentu chorych będzie w sobotę – 10 lutego o godz. 9.00. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła takim osobom.
  3. W przyszłą Niedzielę ofiary na tacę przeznaczamy na inwestycje w Parafii. Dziękujemy już dzisiaj za wszelkie datki.
  4. Koło Misyjne zbiera dziś po Mszach świętych ofiary pieniężne do puszek na rzecz pomocy misji w Beninie, gdzie pracuje nasz Misjonarz – ks. Jakub Hiler CM. Dziękujemy za pomoc tej Misji.
  5. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096