Ogłoszenia Parafialne: III Niedziela Wielkiego Postu – 04.03.2018

 1. Dzisiaj przypada diecezjalna adoracja Najświętszego Sakramentu dla naszej Parafii. Adoracja potrwa od godz. 13.30 do wieczornej Mszy o 18.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia dla chętnych. O godz. 17.00 będzie wspólna adoracja połączona ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca i Nabożeństwem Gorzkich Żali.                          
 2. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o g. 18.00. Prosimy o wypisanie imion zmarłych na kartkach, które odczytamy przed tą Mszą św.
 3. Krąg Biblijny spotka się w poniedziałek po Mszy o 18.30 w domu parafialnym. Zapraszamy do udziału w tej grupie nowe osoby z Parafii i poza.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 5. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. Gorzkie Żale odprawiamy w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 6. Zgodnie z zapowiedzią w ubiegłą Niedzielę, dzisiaj zbierane są przy wyjściu ofiary do puszek na misje i przekazywane przez Episkopat Polski na te cel.
 7. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096

 1. Pod chórem Stowarzyszenie Miłosierdzia rozprowadza już baranki z cukru na stół wielkanocny, paschaliki, ciekawe książki…
 2. Jak co roku prosimy o wolne datki na zakup kwiatów do Bożego Grobu. Ofiary można wrzucać do skarbon przy wyjściu…
 3. Koło Misyjne przypomina o akcji zbierania ciekawych-nowych fantów na rzecz misji w Beninie. Wszystkie je można składać do kosza pod obrazem Miłosierdzia Bożego.
 4. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Tadeusz Kwiatkowski …
 5. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu u pana kościelnego.